Amasra’ya En Yakın Havalimanları

2

Bartın Amasra’ya Hava Yoluyla Ulaşım

Amasra’ya havayoluyla en ulaşmanın 2 farklı seçeneği var 1. si ve en kısa olanı Zonguldak Çaycuma Havalimanı‘dır. 2. si ise Kastamonu Havalimanı‘dır. 

Zonguldak Havaalanından Amasra’ya Ulaşım

Zonguldak’tan Amasra’ya direk araba bulunmamaktadır. Zonguldak – Bartın arası her yarım saatte bir kalkan minibüsleri kullanarak Bartın’a ulaşabilir. Bartın’dan Amasra’ya Amasra Seyahat otobüslerini kullanarak 20dk. da ulaşabilirsiniz.

Zonguldak Havalimanı – Amasra Bartın Haritası

 Zonguldak Çaycuma Havalimanın’dan Amasra yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir (Özel aracınızla).

Zonguldak Havaalanı Fotoğrafları

zonguldak-hava-alani saltukova-havalimani caycuma-havaalani caycuma-almanya-ucak almanya-zonguldak-ucak bartin-havalimani

Kastamonu Hava Limanı’ndan Bartın Amasra Yolculuğu

Yaklaşık olarak 3.5 saat sürmektedir. Dilerseniz Kastamonu’dan kiralayacağınız araçla Doğu yolunu tercih ederek,  Kurucaşile, Gideros Koyu, Gölderesi Şelalesini tercih edebilirsiniz.

Kastamonu Havalimanı Fotoğrafları

ksatamonu-havalimani-karadeniz ksatamonu-havalimani-karadeniz-9 ksatamonu-havalimani-karadeniz-5

 

09 Ocak 2015 |

2 üzerinde düşündüm “Amasra’ya En Yakın Havalimanları

  1. Figen dedi ki:

    Ben istanbuldan amasraya gitmek istiyorum ancak 90 yaşındaki annemle beraber seyahat etmek istediğimden Amasraya en kısa, rahat yolculuğu nasıl yapacağım hakkında bana yardım ı olma ızı rica edeceğim.

    • Merhaba figen hanım, İstanbul-Çaycuma uçak seferlerine bakabilirsiniz. Uçaktan indikten sonra Çaycuma Otogarından sürekli Bartın’a yada Amasra’ya araç kalkmaktadır. yaklaşık 30dk. Bartın 50dk Amasra sürmektedir. Bartın’a indikten sonra Amasra Seyahat araçlarıylada Amasra’ya geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr_TRTürkçe