amasra-furkan-apart-pansiyon-4.jpg
amasra-furkan-apart-pansiyon-5.jpgamasra-furkan-apart-pansiyon-6.jpgamasra-furkan-apart-pansiyon-7.jpgamasra-furkan-apart-pansiyon-8.jpgamasra-furkan-apart-pansiyon-9.jpgamasra-furkan-apart-pansiyon-10.jpgamasra-furkan-apart-pansiyon-11.jpgamasra-furkan-apart-pansiyon-1.jpgamasra-furkan-apart-pansiyon-2.jpgamasra-furkan-apart-pansiyon-3.jpg

Furkan Apart Pansiyon

Furkan Apart Pansiyon işletmesi km uzaklıktadır. Harita uygulamalarıyla ulaşmak için Kum Mh., Suphi Kalafatoğlu Sokak, 74300 Amasra/Bartın Province, Turkey koordinatlarını doğrudan kullanabiliriniz.

Yorum puanı :

1 yorum


İletişime geç Listeleme Sahibi

İletişime geç Listeleme Sahibi

Bunu almak için listeleme, aşağıdaki formu doldurup listeleme sahibiyle iletişime geçin.

Açıklamalar

Furkan Apart Pansiyon (Amasra)

Amasra Merkezinde, denize 3dk yürüyüş mesafesinde bulunan furkan apart pansiyon uygun ve temiz pansiyon arayanlar için apart daire.

26 Mayıs 2014

mayıs tatilinde kaldığımız amasra apart dairesi, müzeye ve denize çok yakın 200m. uzaklıkta deniz kenarında gayet iyi zaman geçirdik, evin biraz ana yoldan iç kısımda kalması çocuğumuz açısından gayet iyi oldu sakin ve huzurlu bir yer, amasra merkezine değilde diğer tarafa doğru yürüdüğünüzde bir çok yeşilliği de keşfedebiliyorsunuz, çok güzel bir tatil geçirdik teşekkürler.

Yorum gönder

Yorumunuzu eklemek için lütfen Oturum aç yada Kayıt ol.

tr_TRTürkçe