pasha-motel
pasha-motel-amasra-cakraz (11)pasha-motel-amasra-cakraz (12)pasha-motel-amasra-cakraz (13)pasha-motel-amasra-cakraz (14)pasha-motel-amasra-cakraz (1)pasha-motel-amasra-cakraz (2)pasha-motel-amasra-cakraz (5)pasha-motel-amasra-cakraz (6)pasha-motel-amasra-cakraz (7)pasha-motel-amasra-cakraz (8)pasha-motel-amasra-cakraz (9)

Pasha Motel (Çakraz Tatil Köyü)

Pasha Motel (Çakraz Tatil Köyü) işletmesi km uzaklıktadır. Harita uygulamalarıyla ulaşmak için Çakrazşeyhler Köyü Yolu, 74310 Çakrazşeyhler/Bartın Province, Turkey koordinatlarını doğrudan kullanabiliriniz.

Yorum puanı :

1 yorum


İletişime geç Listeleme Sahibi

İletişime geç Listeleme Sahibi

Bunu almak için listeleme, aşağıdaki formu doldurup listeleme sahibiyle iletişime geçin.

Açıklamalar

Pasha Motel Çakraz

Amasra Çakraz tatil köyü Pasha Otel İletişim Telefon Numaraları ve otel fiyatı.

Pasha Motel – Suit Odalarımız

  • Üyelik Başlangıcı: 16 Ağustos 2014

17 Ağustos 2014

çakraz otellerinin hepsi sahile çok yakın..denizi fena değil..kumsalı gayet iyi..oteller aslında otel değil pansiyon tarzı..bakıma ihtiyaçları var.Sakın netteki resimlere bakıp otel seçmeyin..otel sahipleri gayet ilgili insanlar..denize bakan odaları tercih etmenizi tavsiye ederim..kahvaltı dahil günlüğü 80 -120 TL..lakin bu fiyata kalitesi düşük yerler..

  • Üyelik Başlangıcı: 23 Şubat 2014

23 Şubat 2014

çakraz’da konakladığımız yer sanrıım artık biraz bakım istiyor ama yinede iyiydi.

  • Üyelik Başlangıcı: 05 Ocak 2014

05 Ocak 2014

Geçtiğimiz yaz pasaja otelde konaklamıştık işletme fena değil ama kalite performansta birazdaha fiyatları uygun yapabilirlerse daha iyi not alabilir

  • Üyelik Başlangıcı: 26 Ekim 2013

26 Ekim 2013

çakraz’da konaklanabilir ucuz yollu bir mekan denize yakınlığı kumsalın yani çakraz kumsalının dibinde olması güzel fakat tüm oteller aynı konumda sıralanıyor. genel bir otel fiyatlandırma ve kalite problemi olabilir.

Yorum gönder

Yorumunuzu eklemek için lütfen Oturum aç yada Kayıt ol.

tr_TRTürkçe