amasra-yildiz apart-pansiyon-3
amasra-yildiz apart-pansiyon-5amasra-yildiz apart-pansiyon-4amasra-yildiz apart-pansiyon-7amasra-yildiz apart-pansiyon-8amasra-yildiz apart-pansiyon-10amasra-yildiz apart-pansiyon-12amasra-yildiz apart-pansiyon-13amasra-yildiz apart-pansiyonamasra-yildiz-pansiyonyildiz-banyo-amasra.jpgyildiz-pansiyon-dis.jpg

Yıldız Pansiyon

Yıldız Pansiyon işletmesi Amasra Kalesi'ne 0.2 km uzaklıktadır. Harita uygulamalarıyla ulaşmak için 41.749379, 32.386129 koordinatlarını doğrudan kullanabiliriniz.

Yorum puanı :

1 yorum

Uygun Amasra Otelleri ve Pansiyonları 2023-2024 'te listelendi.


İletişime geç Listeleme Sahibi

İletişime geç Listeleme Sahibi

Bunu almak için listeleme, aşağıdaki formu doldurup listeleme sahibiyle iletişime geçin.

Açıklamalar

Amasra Yıldız Pansiyon

Amasra’nın merkezi yeri Tarihi Çekiciler Çarşısın’da bulunan pansiyonumuz 2014 sezonunda açılmıştır ve odalarımız klimalıdır.

Amasra Yıldız Pansiyon Konumu

Pansiyonumuz Küçük Liman denizi’ne 50m uzaklıkta, UNESCO dünya mirası geçici listesinde yer alan Amasra Kalesi Girişine 130m uzaklıkta bulunmaktadır.

Bölgede bulunan tarihi yapılara ve denize çok yakın konumda yer alması, uygun fiyatlı olmasıyla çiftler ve aileler için uygundur.

Kahvaltı ve Otopark Seçenekleri

Yıldız Pansiyona 40m uzaklıkta bulunan kahvaltı mekanlarının yanı sıra deniz manzaralı restoranlarda aynı mesafededir. Dilerseniz sabah kahvaltınızı pansiyona çok yakın konumda bulunan restoranlarda yada kafelerde yapabilirsiniz.

30m uzaklıkta  Çekiciler Otopark’ta araç park sorununuzu çözmektedir.

Yıldız Pansiyon İletişim

İletişim TEL: + 90 542 541 52 85

 

  • Üyelik Başlangıcı: 01 Haziran 2014

01 Haziran 2014

Amasrada tarih ve denizin tadını çıkartmak için güzel bir yer konumu süperdi heryere yakın ayrıca temiz bir pansiyondu tatilimişzn bir gününü yıldız pansiyonda diğer gününü inkumunda doyasıya geçirdik teşekkürler

26 Mayıs 2014

denize çok yakın bir pansiyon geçtimiz günlerde inkumundan amasraya geçerken konaklama olanağı bulduk ayrıca çok yeni vir yer tüm malzemeleri ilk defa biz kullanıyor gibiydik iyi hizmet için teşekkürler, iyi çalışmalar.

09 Mayıs 2014

Amasra’nın en güzel yanlarından biriside böyle merkezi pansiyonlara sahip olması sanırım uzun zamandır amasra’ya gelip gideriz yıldız pansiyonda çok yeni ve iyi görünüyor inş. hafta sonu Amasra’ya geldiğimizde rahatsız edeceğiz bu yeni ve güzel işletmeyi.

Yorum gönder

Yorumunuzu eklemek için lütfen Oturum aç yada Kayıt ol.

tr_TRTürkçe