Amasra Ada Apart ve Amasra Ada Otel Arasındaki İsim Benzerliği

0

Amasra Ada Apart ve Amasra Ada Otel Arasındaki İsim Benzerliği Müşteriler Tarafından Karıştırılıyor

Karadeniz’in incisi Amasra’da bulunan iki farklı işletme, isim benzerliği nedeniyle müşteriler tarafından karıştırılıyor. Amasra Ada Apart ve Amasra Ada Otel isimli işletmeler arasındaki isim benzerliği, özellikle online platformlarda müşterilerin doğru işletmeyi seçmelerini zorlaştırıyor.

Amasra Ada Apart, 1999 yılında Ruhi Özman tarafından kuruldu. Deniz manzaralı konumu ve temizliğiyle öne çıkan işletme, iç tasarımıyla da dikkat çekiyor. Amasra Ada Apart, müşterilerinden aldığı olumlu yorumlarla da tanınıyor. Özellikle deniz manzarasına sahip odaları, konuklarının büyük beğenisini kazanıyor.

Diğer taraftan Amasra Ada Otel(Eski adıyla Metin Otel, daha eski adıyla Cenova Otel) sadece 2 yıl önce kuruldu. Ancak isim benzerliği nedeniyle Amasra Ada Apart’a ait fotoğraflarla aratmalarda çıkıyor. İşletmenin müşterilerinden aldığı yorumlar, Amasra Ada Apart ile kıyaslanamayacak kadar düşük seviyede. Müşteriler, odaların temizliği, konforu ve manzarası hakkında olumsuz yorumlar yapıyorlar.

Amasra Ada Apart ve Amasra Ada Otel, özellikle online platformlarda birbirine karıştırılıyor. İsim benzerliği nedeniyle, müşteriler doğru işletmeyi seçmekte zorlanıyorlar. Bu nedenle, her iki İşletmenin müşterilerini bilgilendirici içeriklerle yönlendirmesi önemlidir bu nedenle “Ada Apart Pansiyon” sahipleri müşterilerini uyarıyor: “ Doğru yerden rezervasyon yaptığınıza emin olun”.

Amasra Ada Apart’ın müşterileri, işletmenin hak ettiği yeri bulmasına yardımcı olmak için deneyimlerini paylaşabilirler. Ayrıca, işletmelerin farklılıkları ve hizmet kaliteleri hakkında bilgilendirici içerikler paylaşarak müşterilerin doğru tercih yapmalarına yardımcı olmak da önemlidir.

Bu Nedenle Doğrudan Amasra Ada Apart’la iletişime geçmek için +90 505 511 45 07 numaradan ya da www.amasraadaapart.com‘dan ualşabilirsiniz.

 

06 Mayıs 2023 |

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

tr_TRTürkçe